Вісник НАН України. 2014. № 11. С. 42-46.

УСТАНОВИ НАН УКРАЇНИ – МІСТУ КИЄВУ
Нарада в КМДА з питань відновлення співпраці з НАН України

7 жовтня 2014 р. у Київській міській державній адміністрації відбулася нарада з питань відновлення співпраці за Договором про співробітництво виконавчого органу Київської міської ради і Національної академії наук України. Під час наради у приміщенні КМДА було розгорнуто виставку наукових розробок установ НАН України, які можуть становити інтерес для господарства столиці. За результатами обговорення було ухвалено перелік з 11 наукових робіт, що пропонуються для фінансування у 2015 р. з міського бюджету.

7 жовтня 2014 р. у приміщенні Київської міської державної адміністрації відбулася нарада з питань відновлення співпраці за Договором про співробітництво виконавчого органу Київської міської ради і Національної академії наук України від 15.12.2011 щодо використання наукових розробок установ НАН України для розв’язання нагальних проблем міського господарства. У заході взяли участь представники КМДА, керівного складу НАН України, Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва, Асоціації роботодавців м. Києва, Української торгово-промислової палати та Київської торгово-промислової палати, засобів масової інформації.

Перед початком засідання учасники наради мали можливість детально ознайомитися з експонатами виставки «Установи НАН України – місту Києву». Впровадження цих завершених науково-технічних розробок може сприяти розвитку господарства столиці, покращенню благоустрою міста, заміщенню імпортної продукції вітчизняними аналогами, що не поступаються зарубіжним. Із наданих Академією 230 пропозицій КМДА відібрала для експозиції на виставці 127 розробок, які найбільше зацікавили профільні департаменти Київської адміністрації. Було вирішено зосередитися на 4 тематичних блоках:  Повний текст (PDF).